O mnie

Na imię mam Mariusz (DJ MANI MUSIC). Muzyką zajmuję się od młodych lat, a jako DJ-Wodzirej pracuję od 2014 roku. Od tamtej chwili zagrałem i poprowadziłem wiele imprez w swoim indywidualnym i niepowtarzalnym stylu. 

Imprezy organizowane przeze mnie pozostawiają niezapomniane chwile, jako wodzirej sprawię, że wszyscy goście w tym szczególnym dniu będą pod wrażeniem niesamowitej atmosfery. Wszystkich zaproszonych gości poprowadzę do wspólnej zabawy. 

Wybierając moje usługi, mogą być Państwo pewni, że wasze przyjęcie weselne lub event będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Z natury jestem osobą otwartą i elastyczną, dzięki temu potrafię szybko zareagować na parkiecie, a przy tym włącza się moje poczucie humoru.

DJ MANI MUSIC na waszym weselu, evencie to utwory w oryginalnych wykonaniach największych gwiazd. Muzyka na wesele to nie MP3 kiepskiej jakości z laptopa, ale profesjonalna oprawa muzyczna na ślub, event.

Muzyka począwszy od lat 60-tych po najnowsze hity taneczne (Disco Polo, Dance, Rock, Pop). Utwory dobieram na bierząco w trakcie prowaczenia imprezy według upodobań bawiących się gości. Każdy znajdzie coś dla siebie, nie zważając na wiek.

DJ MANI MUSIC GWARANCJA DOBREJ ZABAWY

DJ MANI MUSIC

509522723

mariusztyzlik@wp.pl